HAKKIMIZDA

Firmamız 2014 yılında özellikle beyaz eşya sektörüne Çinko Kaplama işlemleri gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

Bulut Galvano, ilerleyen dönemde kaplama alanında ve diğer metal imalat alanlarında önemli bir gelişme göstermiştir. Bu büyümesine paralel olarak, 2018 yılında yine Eskişehir OSB de 2. fabrikasını hizmete almıştır.

Müşteri talepleri ve yeni uygulama projelerinin devreye alınması ile firmamız, tel grubu, metal enjeksiyon grubu olmak üzere temel imalat alanlarında makine parkurunu geliştirmiştir.

Bunun yanı sıra Kataforez uygulamasından Saten Nikel ve Çinko uygulamalarına kadar çok çeşitli kaplama işlemlerini tam otomatik tesisleri ile gerçekleştirmektedir.

Firmamız, Eskişehir OSB de yer alan 2 üretim tesisinde toplam 120 çalışanı ile Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrik – Elektronik endüstrilerinde faaliyet gösteren yerel ya da çok uluslu müşterilerine hizmet vermektedir.

rado formal shoes rado jubile gold watch price fake prada bags rado old models watch price cheap tag heuer watches online fake hermes bags james bond omega watch spectre rolex yacht master 37 rose gold gucci replica bags rolex datejust 31mm yellow gold breitling transocean chronograph 1461 price louis vuitton replica